Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Lehet a LIDL-ben csak árufeltöltőként is dolgozni?

Tehát kasszázás nélkül.

dec. 7. 16:47  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. A Lidlben csak bolti dolgozók vannak, akik mindent csinálnak, még sütnek is ezt azt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 7. 17:04 Privát üzenet

"A Lidlben csak bolti dolgozók vannak, akik mindent csinálnak"

Vicc nélkül, ez a kereskedelemben mindenhol így van. Lehet olyan, hogy pénztárosnak vesznek fel, aztán, ha a raktárban van munka, akkor pakolhatsz stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 7. 17:31 Privát üzenet
Tescoban lehetsz csak árufeltöltő, de az nem fizet olyan jól.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 7. 17:35 Privát üzenet
Lidlben pont ez a szuper, hogy mindenki univerzális. Volt, hogy tolta a raklapot az egyik de meglátta, hogy nagy a sor és rögtön nyitott új pénztárat.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 7. 23:21 Privát üzenet
Én régen csak kasszában rohadtam meg, de rá jöttek, hogy placcon is jó vagyok és tudták, hogy utálok kasszázni, így kb 1 hónap alatt ha 1 órát ülök most kasszában és lehet sokat mondok.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 23:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek nehéz egy kisebb üzletben árufeltöltőként 8órában dolgozni?
A tescoban szeretnék dolgozni árufeltöltőként hogy csináljam?
Milyen árufeltöltőként dolgozni?
Diplomával lehet árufeltöltőként dolgozni? Vagy azt érdemes letagadni? Mi a minimum időtartam általában, amire felvesznek árufeltöltőket?
Árufeltöltőként érdemes 1 hónapig dolgozni? (ideiglenesen szeretnék valami munkát) A betanítás mennyi időt vesz el? Megkapom a rendes fizetést már az "első" hónapban?
Milyen árufeltöltőként dolgozni a csömöri vagy a maglódi Auchanban? Várom a tapasztalatokat.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!