Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki itthon marad "hazaszeretet...

Aki itthon marad "hazaszeretet"-ből, miközben külföldön sokkal jobban élhetne, az normális?

Figyelt kérdés
Mindenkinek egy élete van, hazaszeretetre nem adnak kenyeret a boltban.

2018. dec. 12. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen teljesen normális mindenki maga el tudja dönteni hogy hol szeretne élni
2018. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, normális. Vannak bőven hátrányai a külföldi életnek is. Aki tud és szeret dolgozni, az itthol is meg tud élni, máshol sem fonják kolbászból a kerítést.
2018. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én speciel szarok a hazaszeretetre.

Nekem a hazám az a családom, a barátnőm és a barátaim, őmiattuk nem fogok kimenni soha, nekem csak ők számítanak, nem ez az ország.

2018. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, mint az is, ha valaki másik hazát választ.
2018. dec. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, itt van a családom, a barátaim, az állataim, a lakásom, az anyanyelvem. Tudom, hogy külföldön 3x annyit keresnék ugyanezért, és ha felmennék Linkedin-re akkor azonnal elkezdenének bombázni szerte Európából, de itthon is vígan elélek, akkor minek menjek ki?
2018. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát aki kalandvágyó, az itthon marad. ;-)

Az csomagol, aki a tutira megy. :-D

Sajnos ez van 2018-ban.

2018. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VígDániel válasza:
68%
lehet hogy jobban keresel kint de jóval drágábbak a megélhetés és szarabbak a körülmények..ezt ad hozzá
2018. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A hazaszeretet nem egyenlő a Viktorizmussal.

Szeretem a hazámat, szeretek a Duna parton sétálni a szülő városomban, szeretem Budapest belvárosi fényeit az éjszakában, szeretem, hogy magyarul szólnak hozzám a boltban, szeretem, hogy a kollégám frissen darált paprikával lep meg, a másik meg sütni való kolbásszal a hétvégi disznóvágásból, a harmadik az általa főzött pálinkával. Szeretem hogy bármikor találkozhatok a családommal és a barátaimmal. A politikai rendszert nem szeretem, de én ezt a két dolgot a lelkem mélyén külön tudom választani.


Itthon is jól megélünk két fizetésből, akkor miért mennék el? Nem ér annyit az a pénz, hogy fentieket ne élvezhessük. Majd elmegyünk, ha muszáj lesz...


Fentiektől függetlenül köszönöm kérdésedet, abszolút normálisnak érzem magam. :)

2018. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek egy élete van, hazaszeretetre nem adnak kenyeret a boltban."


De Erzsebet utalvanyt adnak hazaszeretetre. Az majdnem ugyanaz. XD

2018. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, itthon is jól lehet élni ha értesz valamihez.


Otthon lakva 2-3 év alatt nulláról hitelre budapesti lakás közben barátnő, barátok, család, minden pipa a többi meg már adja magát.

2018. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!