Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát vállaltam de...

Diákmunkát vállaltam de valamilyen oknál fogva ki vettek a műszakból azt mondták hogy sajnos nem kell ember egyik ismerősöm be ment meg kérdezni hogy akkor neki se kell menni? És azt mondták hogy kell a hétvégén is meg jövőhéten

Figyelt kérdés

Szerintem tudatosan szerződést írattak hogy fel tudják venni a támogatást

De 1napot sem alkalmaztak

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni ez ügyben?



2018. dec. 14. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elmenni máshova dolgozni
2018. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát jó el menni máshova dolgozni.

Csak szerintem ez nem korrekt dolog!

Át rántani a másikat a pénzért!

2018. dec. 14. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van sok időd es penzed perelhetsz is
2018. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaaaa!

Hát milyen szemetek máár! :P

2018. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Milyen szerződést és milyen támogatást?

Ha nem dolgoztál egy napot sem, biztos, hogy nem kap érted senki semmit. Te beléptél a diákszövetkezetbe és ennyi történhetett. A cégeknek megéri diákot alkalmazni, mert jóval kevesebb költséget kell fizetniük rá, plusz akkor hívják őket, amikor jólesik nekik. Viszont semmilyen pénzt nem markolnak fel amiért te majdnem ott dolgoztál.

2018. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
5-ösnél a pont. Diákmunkásra nem kap a cég támogatást, még akkor se, ha dolgozol, nem ám, ha még csak nem is dolgoztál. A diákmunka ilyen, van, hogy lemondják akár utolsó pillanatban is.
2018. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!