Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közeli vagy szomszédos országo...

Közeli vagy szomszédos országokban pl. Ausztriában, informatikai állásoknál elfogadják a csak angol nyelvet? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

És nyilván olyan országban ahova meg is érné kimenni mert annyival többet lehet keresni.

Előre is köszönöm!


2018. dec. 15. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van ilyen, mert Magyarországon van, de nem keresünk helyetted állást.
2018. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországról dolgozok, Hálózatos vagyok féleg németekkel svájciakkal és osztrákokkal, azért még sok embernek van ott gondja az angollal, én is nagy részben németül kommunikálok velük.
2018. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Én egy évig dolgoztam Bécsben a Global Blue-nál, ott csak angol kellett, rengeteg volt a nem német anyanyelvű kollega. Viszont a fizetés ennek megfelelően osztrák mércével mérve nem volt túl jó.


Úgy hallottam, hogy a bankszektorban (Erste, Raiffeisen) is van csomó angolos IT állás.

2018. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon dolgozom informatikusként, és nálunk az angol a munkanyelv (amerikai multi itteni leányvállalata).
2018. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tuti van ilyen Ausztriában is, mert én is dolgoztam itthon Budapesten több helyen ahol voltak kollégák akik nem tudtak magyarul, de az angolt mindenki értette.
2018. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!