Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyárak szellemi és fizikai...

A gyárak szellemi és fizikai dolgozói között mennyire éles a határ?

Figyelt kérdés

A határ alatt értem a fizetésbeli, kultúrális, szellemi, jellembeli tulajdonságokat.


Mennyire barátkoznak egymással, "keveredik" egymással a két csoport vagy sokkal inkább a távolságtartás jellemző?


Nekem furcsa élmény volt mikor diákként gyárban dolgoztam és nagyon távolságtartóak voltak a szellemi dolgozók, csak mert én fizikai dolgozó voltam.



2018. dec. 15. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A határ alatt értem a fizetésbeli, kultúrális, szellemi, jellembeli tulajdonságokat."


Hát pedig ha van ilyen távolságtartás valahol, akkor ezek miatt. Ahol én voltam ott barátkoztak egymással, de persze nem ilyen összejárós szinten. (mondjuk valakik úgy is) De mondjuk az irodista lányok nem barátkoztak a melósokkal nagyon. De hát ez érthető is, mert őket a melósok alapból utálták, mert szépek voltak, sok ruhájuk volt, meg nem lesznek koszosak a nap végére (wtf?) De főleg a melós nők dumája volt ez. De persze értem, hogy szr dolog látni, hogy amíg nekik dolgozni kell (nem is akármilyen munkát) Addig az irodán adott esetben hamar befejezik a munkát, és dumálgatnak meg youtubeozgatnak. De hát ez ilyen...

2018. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szellemi munkások nem érintkeznek nagyon a fizikai másokkal, kivéve a HR osztályt.
2018. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én gyáramban sok olyan szellemi dolgozó van, akik jó barátságban vannak a fizikai dolgozókkal, vagy közvetlenek velük. De persze van kivétel is.
2018. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!