Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen akár önkéntes akár bármilyen munkák vannak karácsonykor és újévkkor?

Már 6 éve halálra unom magam karácsonykor, mindig ugyan az van. Valami elfoglaltságot szeretnék akkor amikor más nem dolgozik, bulizik. Most ötöd évre járok suliba, amúgy.

Bármi tippet elfogadok. :)

Köszönöm.

19/F

2018. dec. 20. 07:35  Privát üzenet  

A válaszok

Jöhetnél hozzám bozótot írtani - én is ki vagyok készülve, ha rokonoknál vagy otthon ülök, és belegondolok, hogy már vagy 1 hete nem voltam erdőben :)

28/F

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 20. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te meg hozzám ereszt pucolni, mert tériszonyos vagyok. Ha Somogyban laksz akkor szívesen segítek.

# 2/3Időpont 2018. dec. 20. 21:14 Privát üzenet
Valaki johetne Pestre is segiteni kozmunkara fizetnek 300 ezret.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 20. 23:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az önkéntes munka később rosszul mutatna az önéletrajzomban?
Szombathelyiként valahogy lehetek a önkéntes az UNICEF-nél?
Mit tesztek és mit esztek Karácsonykor? Végeztek-e önkéntes munkát a hontalanok, kisnyugdíjasok ünnepéért?
Hol tudnék Ausztriában olyan önkéntes munkát vállalni, ami Sopron környékén van és nem annyira kell a német nyelvtudás, hanem magyar ausztriaiak között lehetnék?
Kinek mi a tapasztalata a workwayyel kapcsolatban?
Ha Ausztriába szeretnék önkéntes lenni, melyik szervezeten keresztül menjek ki, melyik a legjobb, mik a tapasztalatok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!