Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri szerintetek a woltnal...

Megéri szerintetek a woltnal futarkent dolgozni ideiglenesen? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
A következő fel evben egyetemen érdemesebb lesz passzivaltatnom és mivel van saját autóm egy másik kisebb vállalkozás miatt meg a katat amúgy is fizetnem kell, így arra gondoltam hogy mellekeskent elmennék a wolthoz futarkodni. Valakinek esetleg van tapasztalata velük?

#futár #futárkodás #etelkiszallitas
2018. dec. 24. 14:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

SZÁMOLJÁ!


- benzin

- parkolási díj


Így is megéri?

2018. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnik hogy igen.

Parkolási díj nem igazán kell.

A benzin meg elenyésző. Napi 1500-2000

Inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi. És hogy milyen idő intervallumban éri meg csinálni.

2018. dec. 24. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:

"A benzin meg elenyésző. Napi 1500-2000"


Az heti 5 napot dolgozva máris havi 40.000. Plusz az autód amortizációja, a belekerülő plusz kilométerek, amit nem fognak kifizetni.


Természetesen ezt azzal kell összevetni, hogy mit adnak cserébe.

2018. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
30%

Motorral és biciklivel is nyomhatod, sokszor még gyorsabb is vagy így, és pl a Netpincérrel szemben sokkal többen szeretnek itt dolgozni.


Ja és ha valaki rendelni szeretne, használjátok az 1500FREE kuponkódot, amivel 1500 ft jóváírást kaptok!

2019. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

#4es, ne legyél hülye. A netpincérnél négyszer annyian dolgoznak, mint a woltnál. Ha csak fele annyian nem szeretik a munkájukat, mint nálatok, akkor is kétszer több embertől fogod hallani.


Pici cég a wolt, biztos jófejek, de sehol nincsenek szegények.

2019. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Wolt sokkal nagyobb cég mint a netpincér. Kb 20 országban vannak. És Magyarországon sem hiszem hogy sokkal több netpinceres lenne, mint woltos. Bár persze nem tudom. Nekem a netpincerben az nem tetszik, hogy előre kell shifteket felvenni.
2019. jan. 20. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy 20 országban ott a wolt, de itthon kb futárból van nekik ennyi. A netpincérnél az a jó a shiftfelvételben, hogy 20 év múlva is vehetsz fel shifteket, a wolt meg sehol nem lesz addigra már. Remélem! Inkább a hazai, az az igazi, minthogy megint valami nemzetközi multi fúrjon ki minket a saját országunkból!!
2019. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem mellékállásnak tök jó a Wolt, mert nem kell shiftet foglalnod és bármikor tudsz dolgozni, amikor kedved tartja.

A netpincér nem olyan kicsi, mint egyesek gondolják, merthogy a delivery hero-hoz tartozik (ami ugye egy külföldi multi) és már rég nincsen magyar tulajdonban. Egyébként meg eddig nagyon kényelmesek voltak, mert elég nagy jutalékot elkértek egy egyszerű weboldal üzemeltetéséért, most meg kicsivel többért a kiszállítást is meg kell oldaniuk, úgyhogy ez már annyira nem jövedelmező nekik... Szóval a 20 év múlva történő shiftfoglalásokkal csak óvatosan! ;)

2019. febr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért vicces amit írsz, mert jelentkeztem a wolthoz, és közölték, hogy nincs náluk felvétel. Igazad volt, nem hogy 20 év, igazából 20 nap sem kellett nekik...
2019. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Azért elég vicces az a hozzászóló, aki szopja itt látványosan a netpincér f&szát.
2019. márc. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!