Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki egy cégnél éveket...

Ha valaki egy cégnél éveket tölt akkor nem kéne emelni a bérét azért mert már nem pályakezdő és tapasztalt (abb)?

Figyelt kérdés

Szóval ha a cég nem emel semmit évek (5 év) után se, akkor mivel honorálja hogy nem vagyok pályakezdő, nem kell mindent a számba rágni, és önállóan teljes feladatokat lehet rám tenni irányítás nélkül? És nem úgy mint egy kezdőnek hoyg még azt is meg kell neki mondani a seggét hogy törölje ki?


Szóval mivel honorálja akkor hogy 5 éve ott vagyok és fejlődtem? Mivel, ha bért nem emel semmit? De szó szerint semmit?


2018. dec. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Te kérted az emelést?
2018. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező,



amelyik cégnél nincs évente béremelés, azt ott kell hagyni.

Miért nem hagyod ott azt a céget, ha ennyire nem becsülnek meg?


Én sohasem dolgoznék olyan helyen, ahol a bérek be vannak fagyasztva.

2018. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Meg is válaszoltad a kérdésed. „Mivel honorálja?” „Semmivel.”

Hogy kellene-e emelnie? Minek, ha 5 évig (s várhatóan utána is) enélkül is ott dolgozik az illető, nincs is vele gond.

2018. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Munkaügyis troll szenteste unatkozik :-(

Idáig az volt a problémád, hogy nem kapod meg a novemberi fizetésedet - mégiscsak megjött?

2018. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"De kit érdekel senkit. elmegy az egyik majd jön a másik."


Akkor nyilván azok maradnak, akiknek megéri. Nem értem, mi a gond.

2018. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Folyamatosan keress, járj interjúkra. Új helyet addig kell keresni, amíg a régi még megvan. Így nem kell ráfeszülni, hiszen még mindig ott a régi állásod, ha nem sikerül egy interjú.

Ha a jelenlegi tudásszinteddel nem kapsz ajánlatot, akkor meg képezni kell magadat.

2018. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
31%

Hát hogy ha valóban nincs jobb, de még ilyen se, akkor bele kell törődni, ha megy minden akkor kicsit vissza lehet fogni a munkatempón, egy kicsit elhúzni a kajaszünetet, kollégákkal dumálni, asszonyt, gyerekeket felhívni...

Ha nem emelnek valahol vissza kell hozni... Ennyi

2018. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkabb csökkenteni kéne neki
2018. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg tipik munkaügyis troll. Kb ugyan azokat a frázisokat szajkózza amit a többi ilyen trollkérdése alatt.
2018. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Azzal honoralja hogy nem rúg ki es van mit enned hónapról hónapra örülj ennek
2018. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!