Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemrég segédmunkasnak felvette...

Fabu kérdése:

Nemrég segédmunkasnak felvettek egy céghez villanyszerelők mellé, januar közepén kezdek, főleg "kábeltálcázni" kell majd, valaki csinálta ezt már? Nehéz melo? Mit takar tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Google képkeresés: kábeltálca. Ilyeneket fogsz vsz a plafonra szerelni.

Közepesen nehéz munka, ha hideg lesz az építési területen.

Mindenképp vigyél magaddal már az első napra munkavédelmi szemüveget! És munkavédelmi kesztyűt is, biztos, ami biztos.


Jó munkát és buék!

2018. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán tipikus villanyszerelési munka, én mindig lakatos munkának tulajdonítottam, mert villany nincs, annál több fém megmunkálás. Jó csapattal jó helyen szeretem csinálni, de amúgy én egy alja szar munkának tartom a véséssel egy színvonal szerintem.
2018. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!