Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy 800. 000ft-os pénzössz...

Ruszki4310 kérdése:

Van egy 800. 000ft-os pénzösszegem amit tanulmányaimra akarok költeni. Elmultam már 20 és nincs csak 8 általánosom. Milyen szakmát, foglalkozást javasolnátok amit érdemes lenne lerakni? A véleményetek érdekelne ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár dolgot leírhatnál mi az érdeklődési köröd. Írhatom, hogy az egyik legjobban kereső szakma itthon az informatikus de semmit sem érnél vele, ha nem érdekel. Kérdés, hogy képzeled el magad évekkel később? Szellemi vagy fizikai menne jobban? Ha nem abban gondolkodunk, hogy itthon dolgoznál, hanem külföldön, akkor pl. fuvarozó vagy villanyszerelőnek lenni Németországban jó fizető állás. Bizonyos szakmákból is hiány van itthon, burkoló vagy festő.
2019. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
8 általános nélkül semmit nem fogsz tudni letenni
2019. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
2019. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Fáradt vagyok, azt olvastam nincs meg a 8 általánosod, bocs
2019. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg programozni
2019. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg fizetős tanfolyam van, amit akár 100000 forintból is megúszhatsz. Elsőkörben azt kell megnézni, ahol laksz, ott milyen munkák vannak. Ha fiú vagy, akkor a lakatos, hegesztő, villanyszerelő, kamionos még Borsodban is jól keres, de pl most hirdettek raktárvezetőit (nekem az megvan, csak Hejőkörtre keresnek, nagyon messze..) 600000 bruttóért. A targoncások körében is hiány van. Ezekhez többnyire 8 általános elég. Ha lány vagy, akkor irodai titkár okj-t ajánlanék, mert 8tól 4ig vannak többnyire és ez, ha később családod lesz, gyerek mellett kivitelezhető. (Ez is meglesz nekem..) Illetve, ha nekem ennyi pénzem lenne, még a jogsit tenném le (kamionra is már). Egy bolti eladó is jól keres lidlbe, aldiba.
2019. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!