Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középfokú informatika végzetts...

Középfokú informatika végzettséggel van esélyem a MÁV-nál?

Figyelt kérdés

Középfokú informatikai végzettséggel (rendszergazda) van esélyem, hogy felvegyenek távközlő műszerésznek? Őket már csak hétfőn tudom megkérdezni, addig hátha itt valaki megtudja nekem mondani. Válaszokat és fáradtságotokat előre is köszönöm!

[link]



2019. jan. 4. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a kiírás alapján nekem első látásra alkalmasnak tűnsz, hiszen informatikai szakképesítést kérnek és az neked van elvileg. Jelentkeztél már? Az önéletrajzod megtekinthető valamilyen módon?
2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem adtam be a jelentkezésem, önéletrajzomat meg az adataim miatt nem mutatom meg. Köszönöm a választ!
2019. jan. 4. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem, hát nem. Így munkavállalói ajánlást se tudok adni, még ha nem is nézel ki sittesnek. Köszönöm a választ! :)
2019. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló, nem a kérdező.


Hogyne, ismeretlenül ajánlasz valakit.


Amúgy egy próbát megér, kedves kérdező, ha elég nyitott vagy és elszánt, valamint kitartó vagy.

2019. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. jan. 5. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!