Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A bolti eladó szakmát hogy...

A bolti eladó szakmát hogy lehet továbbképezni a jobb fizetés érdekében?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne szintet ugrani felette? A szkmám megvan, most akarom majd elkezdeni nemsokára az érettségit, de a szakmában hogy lehetne egy szinttel feljebb lépni? Mit tanuljak következőnek?

Sokféleképp rákerestem már, de 0 találat..



2019. jan. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Üzletvezető?
2019. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pénztárkezelő és valutapénztáros
2019. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
okj-n belül vannak kereskedelmi szakmák.
2019. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Bocsi mindenkitől,de ma már elég ha feljebb "nyalod"magad.Sok helyen mégbizonyítványt sem kérnek,nem hogy ilyen-olyan papírt.

Pl.az egyik Sparban a takarítónőt nevezték ki elsőeladónak.Ez komoly,nem viccelek.

Az meg már lassan teljesen természetes,hogy olyanokból lesznek osztályvezetők,akiknek még az eladói szakmájuk sincs meg.

Régebben szakma nélkül fel sem vettek,ha netán mégis,akkor küldtek is tanfolyamra.Ma már ilyen nincs.

2019. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Iigen, én is hallottam már ilyet. De én nem is akarok sem nyalni, sem ilyen piti helyen megmaradni. Valami felső szintre akarnék lépni, nem boltvezető, hanem valami felsőbb főnök szerűség. Csak nem tudom, hogyan kezdjek bele, vagy mit kell egyáltalán hozzá elvégezni. Neten nem írnak ezekről semmit. Mert minek...
2019. febr. 2. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy annál a cégnél, ahol most dolgozol, kik az üzletvezető felettesei, és hogy milyen végzettségük van. Én legalább főiskolai végzettséget tippelek nekik. De egyelőre elég lenne, ha üzletvezető lennél, a következő lépés majd csak aztán következik.
2019. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!