Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Pályakezdő gépészmérnökként egy tervező pozícióban milyen szakmai kérdésekre lehet számítani egy interjún?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gépészmérnök, interjú

jan. 6. 11:01  Privát üzenet  

A válaszok

Én pl eléd raknék egy rajzot meg egy adag gyurmát és adnék 30 percet arra, hogy kb megcsináld, amit a rajzon látsz.

Vagy fordítva, ha van cad ismeret a cv-ben, kapnál egy tolómérőt meg egy darabot és 1 órát

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 6. 11:28 Privát üzenet
Három nézet alapján axonometriai rajz elkészitése. Én ilyen feladatot csináltattam. (Elég siralmas eredmények voltam voltak pedig nem volt olyan nehéz)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 28. 05:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A műszaki szakmák pl: informatika, villmérnök, gépész, tervező hiányszakma kamu?
Mennyit lehet keresni kezdő gépészmérnökként, sima BSc diplomával, Budapesten?
Mekkora hátrányom van Németországba jelentkezni gépészmérnökként, ha a német nyelv csak alapszinten megy?
Itthon végzett gépészmérnökként el lehet helyezkedni külföldön?
Hogyan legyek jó projektmenedzser?
Animációs tervezőként könnyű elhelyezkedni? Mennyi az átlag fizetés?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!