Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári munka külföldön diákokna...

Nyári munka külföldön diákoknak, tudna esetleg valaki ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Üdv, egyik haverommal régóta azon gondolkodunk, hogy az idei nyarat - ha lehet - külföldön töltsük, de úgy, hogy legalább hónapot dolgozzunk valahol valamit (mindketten egyetemisták vagyunk, én hamarosan 22, ő még ősszel lesz 21 éves), elsősorban Nyugat-Európába vagy Észak-Amerikába mennénk (azon belül is a germán nyelvterületű helyekre, mint angol, német, holland, esetleg skandináv). Igen ám de nekünk ilyen téren még nincs semmi tapasztalatunk, mert még soha nem voltunk "huzamosabb" ideig külföldön, éppen ezért az érdekelne, hogy aki jártas ebben, az tudna nekünk segíteni, pár jótanáccsal ellátni minket, hogy mikre figyeljünk oda, mit hogyan csináljunk? Esetleg tudtok mondani olyan oldalakat vagy munkavállaló intézményeket, ahol lehet jelentkezni nyárra külföldi melóra? Honnan érdemes "elindulni", hol érdemes keresgélni az interneten?

2019. jan. 7. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szezonális munkán is pl. folyami hajón a szabadságolások alatt, nyárra szoktak keresni helyettesíteni embereket. Szárazföldön nem tudom hogy mennek ezek.

a felvételi interjúk most lesznek január-februárban, meg lehet próbálni szakképesítést nem igénylő pozikba, megjelölve hogy jumperként működnétek.

2019. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

CCUSA, nyári táborokban lehet dolgozni, intézik az utazást is, meg nagyrészt állják is a költségét (legalábbis mikor én 2008-ban voltam, akkor így volt).

Vagy a Campleaders is ilyen.

2019. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi. És hogyan tudom velük felvenni a kapcsolatot?
2019. jan. 7. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!