Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van normális...

Mennyi esélyem van normális munkát találni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nyáron töltöm be a 18-at. A nappali iskolát otthagytam, mivel nem szerettem a szakot ahova jártam. Jelenleg esti iskolába járok, hogy leérettségizzek, heti 2 délután van tanítás. Eddig családi vállalkozásban dolgoztam, de mostanában nincs rám szükség így otthon vagyok. Nem csinálok semmit, csak a házimunkát és így, pénzem sincs. Jelentkeztem már titkárnőnek, mivel van ECDL-vizsgám, de eltűnt az ember, minden visszajelzés nélkül. Középszinten beszélek angolul. Pénztárosnak nem vesznek fel, mivel nem töltöttem be a 18-at. Olyan hely kéne, ahonnét suliba elengednek. Van esélyem, hogy így bárhova felvegyenek, nem éhbérért? Ha igen, milyen területen van rá a legnagyobb esélyem?
2019. jan. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
esélytelen. Max ilyen bébiszitterkedés ilyenek jöhetnek számításba.
2019. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Hyári meló
2019. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt a környéken, nem nagyon van kereslet bébiszitterre sajnos.

Gyárból nem fognak hozzám meg a suliba járásomhoz alkalmazkodni :D és nincs is gyár a közelben. Zala megyében egy kisebb balatonpari város mellett lakom, nem Pest meg nem is megyeszékhely. Ott nem lennék ekkora gondban.

2019. jan. 8. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

De fognak, a szabafságod terhére ill 2 műszakban dolgoznál ;)

Nem tudom hol laksz, de 99%, hogy van 50 kmen belül hyár

2019. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
50 km-en belül hogyne. De nem célom napi 1+ órát utazni, mégha autóval tudnék bejárni sem
2019. jan. 8. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elet nem kivansagmusor. Ha valoban fontos a penz, akkor menned kell tavolabra is.


Nezelodj az ujsagban, neten.


Takaritas, bolti kisegites, stb.

2019. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyárral is az a bökkenő, hogy 18 éven alulit nem alkalmaznak, sőt kb sehol. Az esti tagozattal a diákmelót is buktad. Nappali tagozaton tanulnál tudnál menni mellette diákmunkázni, de így kb semmit nem csinálhatsz, míg nem leszel 18.
2019. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 év alatt sehova nem fognak felvenni, eszükbe sincs a cégeknek szórakozni a rád vonatkozó iszonyú szigorú szabályokkal. Csak diákmunka jöhet szóba.
2019. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Diákmunkára sem vesznek fel, mert csak nappali tagozatosokat foglalkoztatnak diákmunka néven
2019. jan. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!