Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekommunikációs értékesítő...

Telekommunikációs értékesítő fizetése?

Figyelt kérdés

Olvastam egy álláslehetőséget s elkezdtem rajt gondolkodni... T mob.nal mennyi egy ilyen poszton a kereseti lehetőség?

(Videk)



2019. jan. 8. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyi terméket eladsz
2019. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, a szolgáltató saját üzlete, vagy partner. Nagy különbség.


Ha a szolgáltató saját üzlete, akkor bruttó 250 környéke az alap + amit eladsz, ha nagyon ügyes vagy, és nagy a forgalom az üzletben akkor nettó 250-300 körül lehet összehozni.


De ez nem ám ájfónmutogatás, meg kávézgatás, kőkemény értékesítési számok vannak, ha abban a hónapban Alcatel okostelefont kell eladni, akkor azt kell megpróbálni rásózni mindenkire, mindegy mit akar.


Partnerüzletben általában a létező legalacsonyabb bért adják, amiért még épp odamegy valaki, és szarabbak a juttatások is. Eladni ott is kell :)

2019. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Így annyira már nem érdekel dolog. :)
2019. jan. 10. 22:09
 4/5 anonim válasza:

Partnernél is simán megvan a nettó 200 ha jó értékesítő vagy, és itt a jó értékesítő alatt nem azt értem, hogy mindent értékesítesz nem nézve az ügyfél igényét, hanem azt az értékesítőt aki megtalálja a pontos igényét és korrekt kiszolgálást nyújt.

Márkánál nem tudom pontosan, de ugyanezen a szinten legalább nettó 300. Ha valaki tud olyan munkát, ami végezhető egy érettségivel és legalább nettó 200-250 ezres fizetést kínál kérem nekem is jelezze! :D (Vidék)

De ugye ez tényleg attól függ, hogy te milyen jól értékesítesz. A jó értékesítés nem azt jelenti, hogy rásózol az ügyfélre mindent kérés nélkül hanem, hogy megfelelően,tökéletesen kiszolgálod az ügyfelet és ezentúl hozzád fog járni bármire szüksége lesz a családban! :)

2019. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robkhhhhh válasza:

Én telekommunikációban értékesítek, bent a városban, Budapesten.

Átlag nettó fizetésem 500-750 ezer forint :)

2022. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!