Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezzem vissza régi...

Adi95 kérdése:

Hogy szerezzem vissza régi szeretett állásomat?

Figyelt kérdés

Nos az a nagy helyzet, hogy 1,5éve kit dolgozom Hollandiában egy cégnél közvetítővel külföldön amit nagyon szeretek. Az ünnepek miatt hazajöttem + voltak családi gondjaim is amiatt plána haza kellett jönnöm, amiket most rendeztem de a kordinátorok haragszanak rám és nem értik meg ezt a helyzetet.

A személyes problámáimat már rendeztem és vissza szeretnék menni a kodinátorom elzárkózik a főnökkel meg nem tudom hogy beszélhetnék erről a dologról. Mint mondtam már máskor is otthagytam őket engedély nélkül de mindíg meg tudtam magyarázni mert valósak voltak a problémáim és nem szeretnék egy alkoholista anyával együtt élni. De azok a fránya karácsonyi ünnepek :( :( :(

A 1,5év alatt már jöttem haza egy más okok miatt meg volt amikor nem bírtam már odakint elsőrödban a magányt de most lassan 24 évesen tisztábavagyok mit szeretnék és vissza szeretnék menni. Mit tanácsoltok hogy közelítsem meg az ügynökségemet? A főnökkel szeretnék beszélni de mit mondtatnék amikor már nem az első eset, de hát a pénz fontos és az ember öregszik és tudja hogy a pénz dominál hogy kérjel egy legeslegutolsó esélyt egy Török főköktől aki nagyon rendes volt velem csak a személyes problémáim végett cserben hagytam vagy 3x eddig? :( :( :(

A normális kommenteket előre is nagyon szépen köszönöm.

Nagyon vissza akarok kerülni.



2019. jan. 12. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Fenyegesd meg Hunyadi Jánossal, őt eléggé félték a törökök :P


Egyébként meg nem tudom, mi gátol abban, hogy leírd neki őszintén ugyanezeket egy e-mailben, kérve, hogy akár személyes beszélgetés során bővebben is előadhasd az okaidat, az arra vonatkozó bizonyítékaidat, hogy nem kamuzol. Biztos van neki e-mail címe, már a törököknél is feltalálták az internetet. Aztán azt valószínűleg elolvassa, hacsak a titkárnője ki nem dobja a kukába, de akárhogy is, sokat nem vesztesz ezzel.

2019. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

"Mint mondtam már máskor is otthagytam őket engedély nélkül "

" aki nagyon rendes volt velem csak a személyes problémáim végett cserben hagytam vagy 3x eddig? "


Ne haragudj, de ha én segitenék rajtad, rendes lennék veled és te többször átvernél/ cserben hagynál, én sem állnék veled szóba.

2019. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

"kérve, hogy akár személyes beszélgetés során bővebben is előadhasd az okaidat, az arra vonatkozó bizonyítékaidat,"


Ezzel szerintem már elkésett. Ezt a lépést a lelépés előtt kellett volna megtennie.

2019. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es tökéletesen leírta, amit szerettem volna:

"Mint mondtam már máskor is otthagytam őket engedély nélkül"


Ha nem csináltál volna rendszert belőle, akkor nyilván meg lehetne beszélni velük, de bizony, ha engem valaki cserbenhagy, első esetnél még talán csak-csak megbocsátok, de 3x??? Ne haragudj, de ilyen munkaerő nekem sem kellene.

Ha gondod van, előtte kellett volna megbeszélni, korrekten, nem lelépni engedély nélkül.


Csak egy dolgot kérdezek: fordított helyzetben Te mit tennél? 3x becsapott Téged valaki, hinnél neki? Mitől ne csinálná meg negyedszer is? Legközelebb nem lesz probléma vagy nem leszel magányos?

2019. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Amit tudsz tenni, hogy tanulsz az esetbol.


Nem csak ez az egy munkahely letezik.


Semmi baj nincs, hogy hibaztal. Senki sem szuletik geniusznak.


De azt neked is meg kell ertened, hogy hibaztal. Nem vagy kiszamithato.


Elvegre uzletrol beszelunk.


Megoldas lehet, hogy kulon kimesz Hollandiaba es te magad keresed meg a volt fonokod.

2019. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz de én tuti nem vennélek vissza ezek után
2019. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!