Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud ajánlani Komáromban...

Valaki tud ajánlani Komáromban eladói munkát?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Fél éve nem találok semmilyen munkát. Szlovákiai vagyok mellesleg. Májusban érettségiztem és semmi sem jön össze azóta. Lett volna egy állásom szeptembertől, már minden papírt beszereztem (orvostól igazolás stb.). Kb. 50€(15 000Ft kb) elment erre, és már be is adtam a papírokat, meg volt ígérve, hogy mehetek erre az első nap előtt 2 nappal vissza mondták. Nagy szemétség volt. Utána beadtam sok helyre az önéletrajzom már meg sem tudom mondani hány helyre és semmi. 1x voltam állásinterjún de arról is kiderült, hogy nincs fix fizetés és ilyen biztosításkötésről van szó ahol azért kapom a pénzt, hogy hány embert vagyok képes megszerezni. Legutóbb egy drogériába jelentkeztem és pár napja voltam is beszélni a menedzserrel , senki sem szólt hogy full szlovák megbeszélésem lesz, eddig mindenki onnan akivel beszéltem magyarul beszélgetett. És oké tudok szlovákul , értek mindent.. válaszolni is tudok de jobban felkészültem volna. Még sem az anyanyelvem. És fél éve nem is használtam a nyelvet (érettségim óta). Szerintem nem is fognak onnan visszahívni mivel a menedzser az vérbeli full szlovák nő . Szuper. És nagyon úgy érzem, hogy itt Szlovákián nem igazán fogok tudni egy jobb állást találni. Egyre jobban érzem, hogy nem vagyok képes semmire és én sokáig depressziós voltam , egy kicsit egy kisebb időre jobban éreztem magam , de érzem ,hogy megint visszafogok így esni oda. Tudok angolul, szlovákul is azért és nagyon minimálisan németül mivel azt is tanultunk( nagyon alapokat). És a szlovák jyskből is visszakaptam azt, hogy nem vesznek fel mert nincs elég képzettségem. Jól vannak? Még ha csak egy sima előre összeállított levélről is van szó , legalább azt válogassák meg,hogy kinek küldik el. Akik így ott dolgoznak merem állítani, hogy valamelyiknek még érettségije sincs. Szóval ha valaki tudna valamit légyszíves segítsetek.

2019. jan. 16. 01:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve pincérnő állás is jó lenne.
2019. jan. 16. 01:08
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ha pincérnői állás érdekel, szerintem próbálkozhatsz a Prestige-ben(bár erről a helyről nem hallottam jókat), Fekete Kutyaban, Luxban, Klapka Vigadóban. Vagy eladói állással próbálkozhatnál ruhásüzletben. A legjobb, amit tehetsz, hogy személyesen mész be, így nagyobb esellyel hívnak vissza. Lehet, hogy valahova nem rögtön keresnek munkaerőt, de nem lehetetlen munkát talalni. Én drukkolok neked. Hol végeztél egyebkent?
2019. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. És amúgy elég sok helyre volt,hogy személyesen bementem(főleg üzletek) és adtak email címet, hogy oda küldjem el az önéletrajzom volt,hogy a kinyomtatott formát el sem fogadták. És hát persze, hogy semmi visszajelzést nem kaptam. És túlsó Komáromban is szívesen vállalnék munkát. És Komáromban végeztem az Ipari Szakközép iskolában.
2019. jan. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!