Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telkó cégnél mennyi a fizu...

Telkó cégnél mennyi a fizu telefonos vagy üzletben való értékesítőként?

Figyelt kérdés
Telefonos értékesítőként dolgozok egy telkó cégnél, és szeretnék váltani, mert az új főnökömmel nem jövök ki, egy köcsög, egész nap szivat. Viszont elégedett vagyok a fizetésemmel- tudnátok segíteni, hogy mennyit lehet keresni értékesítőként a szektorban? SZívesen kiülök üzletbe is, ha ott jobb a pénz....

2019. jan. 16. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 250 körül + a bónusz. Eszement tervek, mindenkire rá kell tukmálni valamit, lehetőleg biztosítást, vagy éppen abban a hónapban tolt telefont. És hát ugyanazok a hülyék mint a telefonban, csak ezúttal személyesen.
2019. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondják itt nálunk (nem nevezem meg), hogy itt a legjobb a jutalék... s ez nekem gyerekkel, lakáshitellel a nyakamba fontos.... mennyi jutalékot lehet keresni? nekem az alapbérem ennél kevesebb!!!!
2019. jan. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!