Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok otthon végezhető,...

Tudtok otthon végezhető, valós, megbízható munkákat?

Figyelt kérdés

Ahova nem kell előreutalni pénzt.

Pl. csomagolás, áruösszekészítés.



2019. jan. 16. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

ha lenne, akkor ki dolgozna raktárban vagy logisztikai központban? senki...


mikor törődtök már bele, hogy otthon olyan ember dolgozhat, akinek egyébként nincs helyhez kötve a munkája, emellett pedig kiérdemli a bizalmat. csak hát ehhez kell valamilyen szaktudás...fordítói munka, programozás, grafikai munkák, ilyesmi.


melyik cégnek érné meg egy halom cuccot elküldeni szanaszét több embernek, hogy azok összerakják egy csomagba a megfelelő megrendeléseket, majd azért újból elküldjenek egy futárt stb.

2019. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Osztom az első válaszoló véleményét. Én itthonról dolgozom szabadúszóként, de én se tudok mit kezdeni az ilyen "nem értek semmihez, de otthonról dolgoznék" kérdésekkel. A legtöbb munkahely se tudna mit kezdeni azzal, ha odamennél, hogy "nem értek semmihez, de szeretnék itt dolgozni, mert tetszik ez az épület".
2019. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Reklám újság terjesztés.
2019. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezek kulimunkák szarért-húgyért. Ezt akarod csinálni? Minek?


Célszerűbb, ha megtanulsz valamilyen kreatív informatikai dolgot, és azzal kezdesz foglalkozni. Azt is lehet otthonról, és azt rendesen megfizetik. Vagy nyiss egy dropshipping webáruházat, a Shopify-on.

2019. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Művészet több ágán dolgozok itthon.

De ehhez érzék kell s tudni olyat alkotni, amit időnként saját sablonok/negatívokkal időt spórolva lehet haladni előre.

Jelenleg egy kutyát modellezek és már most vannak vevők, kik várják a végeredményt.


Hajlítható/mozgatható izületek, szilikon izomzat által reálisabb a tapintása + szőrme.

Mancsa csontozatai is rendesen mozognak.


Tetoválok is.



Ha találsz olyan dolgot, amiben jó vagy és el tudod adni magad, akkor tudsz csak olyat végezni.


De a példák alapján "gyári betanított" munkára vágysz...

Ne haragudj, de ezek szerint nem értesz semmi olyanhoz, amihez lenne érzéked (?)


Így nem igazán fogsz otthoni melót végezni, hacsak ki nem fogsz egy gazdag párt s takarítgatsz neki kb.

😐


Sokan megrekednek alul az miatt, mert nincsenek tisztában önmagukkal, nem tudnak előre haladni, mert megrekednek ezen a szinten s olykor pár emberbe naívan megfordulnak hasonló kérdések.


Vannak kisebb csomagolgatások, eladások, de azok se 100%-ban otthoniak és meg se fizetik.

Sulisként zsebpénznek lenne jó.


Szerintem elmélkedj magadba picit ebben a témában.

Ha rendes bevételt szeretnél az nem csomagolgatással fogod elérni...

2019. jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverfejlesztés.
2019. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Livejasmin
2019. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Kisbaba mellett gondoltam, hogy amíg nem tudok visszamenni dolgozni, keresek valami itthoni munkát.

Mert egyébként van rendes szakmám és állásom, csak azt nem tudom itthonról, kisbaba mellett végezni.

És hogy minek akartam sz*rét-h*gyért ezt csinálni?

Azért, mert gyerekneveléshez szükségem van pénzre, és minden pénz jól jön, még, ha nem is sok.

2019. szept. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!