Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 hetes terhes vagyok! 20...

28 hetes terhes vagyok! 20 hete itthon vagyok FSZen a terhességemmel minden rendben van viszontnem kell bejárni dolgozni a bejelentett bérem kapom! Nem tudnak megfelelő munkát biztosítani! Máshol heti pár napot rész munka időben dolgozhatok e?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az fsz mi akar lenni? Fizetett szabadság?

Amúgy igen, dolgozhatsz, bár 28 hetes terhesen nem fognak felvenni sehova.

2019. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az az fsz? Az alap béred kell kapjad ha nem tudnak munkát adni.
2019. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem max feketén dolgozhatsz csak, bár 28 hétesen sztem nem nagyon fognak kockáztatni veled, kivéve persze ha vmi haver, koma, csaladtag tud alkalmazni.

Amúgy nem kell minden mondat után felkiáltójelet használni.

2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs az a bolond munkaügyis, aki felvesz 28 hetes terhesen, hogy utána 3-6 évig foglalj egy státuszt. Maximum vállalkozói jogviszonyban lehetne.
2019. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az FSZ jelentése, viszont a bejelentett béremet kapom meg lejön belőle az az adó plusz a tb. A mellettünk levő butik keres kisegítő eladói munkába kismamát v nyugdíjast napi bejelentéssel, gondoltam jelentkezem és felvettem 28 hetesen. Felkiáltó jel ide vagy oda...
2019. jan. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!