Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát válasszam:...

Melyik szakmát válasszam: vegyész technológus, vegyésztechnikus vagy hegesztő?

Figyelt kérdés

Targoncás vagyok immár 2 éve, de úgy érzem, hogy többet akarok az élettől, és szeretnék valami felelősségteljesebb, kreatívabb munkát végezni!

Ez a kettő szakma, ami mellett agyalok, de nem tudom melyik éri meg jobban... Mindkettőről írnak jót is, rosszat is.

Nem tudnám magamat egész nap ücsörögve elképzelni, tehát az irodai munkát nem szeretem. A pörgősebb munkákat szeretem!

A hegesztő ellen az szól, hogy asztmás vagyok, és nem tudom, hogy ez a szakma rontaná e a tüdőm állapotát. Nem szoktam fulladni, normális emberként élek, mert sportolok rendszeresen, meg alkalmanként szedek gyógyszereket is, de nem tudom, hogy a hegesztő szakma nem e rontana a helyzeten.

A hegesztő szakmához lenne kedvem, de van, aki azt mondja, hogy asztmásként ez nem a nekem való szakma.

A vegyésztechnikus/vegyész technológus viszont ilyen szempontból talán egeészségesebb(bár ott meg a rák veszélye áll fenn), de nem tudom, ezzel lehet e jól keresni!

Egyébként arra is kíváncsi vagyok, hogy külföldön melyik szakma a verseny képesebb!



#szakma #hegesztő #vegyésztechnikus #vegyész technológus
2019. jan. 17. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? :O
2019. jan. 17. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hegesztőre teszem a voksom. Én is mosz fogok kezdeni.
2019. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hegesztőről valóban több jót írnak! Köszi!
2019. jan. 18. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!