Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fozetésre számíthatok?

Milyen fozetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg a BME-GTK-n vagyok gazdálkodási és menedzsment szakon, ha ezt elvégeztem az Msc-t a Corvinuson szeretném megcsinálni pénzügy szakon. Ezzel a 2 diplomával milyen fizetésre számíthatok?

2019. jan. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy hol milyen pozicioban helyezkedsz el, milyen a nyelvtudasod, kezdokent a garantalt berminimum es kb 500 bruttó között leszel valahol
2019. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
éhbér...
2019. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gazdasági egyetemi szakokra kiemelten jellemző, hogy nem lehet pontos fizetést mondani. Jól mondta az előző, a kezdő fizetésed valahol a minimálbér és 500 ezer között lesz. Ha egyetem mellett dolgozol (nem csak a fél év kötelező szakmai gyakorlat alatt hanem folyamatosan), akkor több tapasztalattal nyílván több az esélyed a jobb fizetésre. Kell hozzá szerencse is és kitartás, tehát végzel az egyetemmel és mennyi ideig keresel munkát? Ha gyorsan akarsz találni és elfogadod az első ajánlatot akkor az lehet, hogy nem lesz olyan magas mintha várnál még pár hónapot egy jobb ajánlatra. Aztán az is lehet, hogy utána már csak rosszabbat kapsz, vagy elsőre megkapod a jót. Szerintem inkább abból indulj ki, hogy neked mi a célod.


Minden esetre szerintem ismerkedj konkrét cégekkel, vagy iparágakkal, és akkor biztosan könnyebb dolgod lesz az abban lévő cégeknél, hiszen már úgy mész oda, hogy otthon vagy a témában.

2019. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!