Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ütős diplomák vannak...

Milyen ütős diplomák vannak manapság, amivel jól is lehet keresni, van előrelépés és nem igazán szükséges a protekció?

Figyelt kérdés

A jól lehet keresni, az mondjuk 5 év gyakorlat után 500 nettó.

Az előrelépés alatt azt értem, hogy ez később lehet több is, mert elég szerteágazó a szakma és lehet specializálódni.

A nem szükséges a protekció alatt meg azt értem, hogy nem kell a nagybácsi, aki majd berak ide meg oda.

Mert jogi egyetemes ismerőseim szerint mondjuk ügyésznek vagy bírónak lenni kb esélytelen, ha nincs keresztapa.

Hanem tényleg az van, hogy ha becsületesen dolgozik az ember, akkor utána halad.


2019. jan. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
It diploma.
2019. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki diplomák.
2019. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Villamosmérnök, mérnökinfó, programozó mat.. Mind a három közel nettó 300 eft körüli kezdő fizetés, 5 év alatt akit valóban érdekel is, meg van a nettó 500. Utóbbinál több is.
2019. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó az programtervező informatikus akar lenni?
2019. jan. 21. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Programozó matematikus. 4-5 éve ezen a néven futott az ELTE programozó kara, most már lehet hogy programtervező informatikus. Szerintem egyre gondolunk.
2019. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kössz.

Szerintem maradok a közmunka, plusz állattartás kombónál.

2019. jan. 21. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Helyea nagyon jól döntesz
2019. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!