Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az önéletrajzba,...

Mit írjak az önéletrajzba, hogyan könnyíthetném meg az elhelyezkedést ezzel az OKJ-vel? (Szoftverfejlesztő)

Figyelt kérdés

Isk.rendszeren kívüli.


Igen, tudom, az OKJ gyenge, tudom-tudom, nem is biztos, hogy lesz munkám ezzel.



Ugyanakkor még csak a tanfolyam elején járok, de az időmhöz mérten rengeteget gyakorlok-tanulok.


Még nyáron elkezdtem Reiter könyvét és természetesen programozgattam is C#-ban.

Az angollal is foglalkozom, úgy érzékelem, nagyjából visszahoztam magam a régi, 7 évvel ezelőtti szintemre, középfokra. Bár beszélni nincs alkalmam, ezt bánom.

Most az SQL-t gyakorlom, pontosabban az SQL Server-t, mert pont azt mutatta meg valaki (akivel tanultunk is pár órácskát az elején). A tanfolyamon MySQL lesz amúgy.


Frissítettem az önéletrajzomat, amiben így már szerepel a tanfolyam maga és az angol nyelv ismereténél már nem szerepel a 'passzív' megjelölés.


Mit tehetnék még az ügy érdekében "önéletrajzilag"?



Tudom-tudom-tudom, 0 az OKJ...


2019. jan. 22. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe, Baráth András, gerilla önéletrajz

Olvass el mindent, amit ír az önéletrajz írásról,van ingyenes on-line előadása, be lehet jelentkezni,álláskeresési technikákat tanít.Nézegesd meg az oldalait.Nagyon hasznos.

2019. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De szoftverfejlesztő? A jelen helyzetben mit írhatnék bele? Beleírhatom-e az SQL-t? Hogyan?


Ilyen kérdéseim vannak.

2019. jan. 22. 16:48
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Minden ami egy egy területe annak amit tanulsz és ami a szakma része, azt bele is lehet és érdemes írni. A válaszoló egy ennél tágabb keretben válaszolt, amiben minden lényeges önéletrajz írási kérdésre kapsz választ, erre is, viszont mi nem vagyunk programozók és nem is tudjuk :) mi az az, SQL.


Szóval írd bele ha ez bármit is számít egy programozónak, gondolom egy program nyelv ami nem véletlenül létezik, tehát hasznos és írd bele. Viszont ha ez kérdés volt, akkor jobban jársz, ha még magával az önéletrajz írással is foglalkozol.

2019. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!