Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordul néha veled is, hogy...

Előfordul néha veled is, hogy fizetés előtt egy héttel már szinte üres a zsebed?

Figyelt kérdés
Veled is előfordul néha, hogy szinte már az összes pénzed elfogyott, de még mindig van egy hét a fizetésig? Ha igen miért van ez? Kevés a fizetésed, sok a kiadásod, esetleg nem jól gazdálkodsz a pénzeddel vagy ezek mind együtt?

2019. jan. 24. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
A - B <= 0. Ez vajon azért van, mert A <= B, esetleg azért, mert B >= A? Vagy mindkettő egyszerre?
2019. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nem. Régen, amikor keveset kerestem, a hónap végén már erősen össze kellett húzni magamat. Ma is próbálok spórolni azért, de ma már max. arról kell döntenem, hogy akkor kevesebb megtakarításom lesz-e, de szerencsére "fizikailag" mindig van pénzem.
2019. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nem egyszer persze nyilván nem keresek sokat és ezért mert egyébként tudok spórolni ha akarok!
2019. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt olyan is.

Vettem jó kis tescos zsömlét 3 napra aztán sétálgattam, hogy ne otthon kelljen ülni és teljen a nap :D

Már nincs ilyen mostanában.

2019. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkivel előfordulhat, hogy kicsit elszámolja magát, túl sok pénzt tesz megtakarításba, de fizetés előtt egy héttel már nem akar onnan kivenni így üres zsebbel próbálja kihúzni.
2019. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#1 Poénos vagy nagyon kis kockám, de ezt nem ide kellett volna. Menj kódolj még egy kicsit.
2019. jan. 25. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
#6: ha triviális hülyeségeket kérdezel, akkor előfordulhatnak ilyen válaszok ;)
2019. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Sajnálom, hogy neked a nehéz helyzetben lévő emberekkel kapcsolatos kérdések hülyeségek.
2019. jan. 25. 08:52
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
#8: na, ki vele, mit reklámozol?
2019. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Bizony előfordul, nemcsak néha, hanem majdnem minden hónapban. :( Ilyenkor kölcsön kérek valakitől pár ezer Ft-ot, amit a fizetésnapon persze rögtön vissza is adok.
2019. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!