Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Okjs tanfolyamon végzett...

Okjs tanfolyamon végzett villanyszerelők dolgozhatnak az Eon nál? Vagy csak rendes iskolában végzett villanyszerelők dolgozhatnak ott?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hol szerezted a szakképesítést.

Ugyanolyan értékkel bír mindkettő.

Villanyszerelőt mindig keres a cég, én ott dolgozom, de más területen.

Add be, nem veszíthetsz.

Viszont sokat nyerhetsz.

Már elég jó szinten van a fizetés, és sokféle egyéb juttatás van.

2019. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 24. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Dolgozhat minden szakma okj, az x hónap alatt megszerzett és a 2-3év alatt kiizadott is ugyan azzal az okj számmal rendelkezik.


Ja e.on. XD 2szer jelentkeztem, ebből egyszer eljutottam a telefonos interjúig, itt mondták "igen és nemleges válasz esetén is majd keressük, mert a vezető még elbírálja a döntést." azóta is keresnek, ennek már lassan 1éve. 😂 Ennyit arról, hogy mindenki ugyanolyan esélyekkel indul náluk.(honlapjukon ez szerepel) Aztán miattuk utasítottam vissza egy jó lehetőséget, mert vártam arra hogy jelezzenek. Normál iskolarendszerben végeztem a képzést. Azóta elmentem máshova melózni, már nem is bánom, jobb a munka, meg szerintem többet viszek haza mint ennél a cégnél. Illetve ami a legfontosabb, benti munka és nem kocsikázunk ugyan úgy ügyeletet látunk el, mint az e.on-nál.

2019. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon furcsa, mert mindig hirdetnek.

Vagy az van, hogy akkor épp többen is jelentkeztek, és volt jobb, vagy a másik, hogy valaki valahonnan ismer (azért niincs több ezer villanyszerelő városonként), és nem ajánlott.

Vagy épp létszámstop volt, nem tudom, mikor jelentkeztél. Évekkel ezelőtt volt ilyen, de az utóbbi néhány évben már hiány van szakemberből.

2019. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol érdemes ezt a szakmát OKJ-n elvégezni?
2019. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!