Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BGE-re járok, Gazdálkodás és...

BGE-re járok, Gazdálkodás és menedzsment szakról érdemes lenne rendészeti pályára váltani?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt minden héten megkérdezed nagyjából.
2019. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyagilag biztosan nem
2019. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért,gazdmennel olyan jól lehet keresni?
2019. jan. 29. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Tobb nyelv ismerete, plusz mesterkepzes.


Alapkepzessel nem sokat ersz.


De, ha csak a penz motival, hagyd az egeszet.

2019. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kissé nehéz egy ilyen kérdést megválaszolni, mivel eléggé eltér egymástól a kettő szakma. Másrészt pedig jó lenne tudni, hogy a rendészetin belül mégis mi az ami téged vonz, vagy amely miatt elkezdtél ezen gondolkozni. Ha ez megvan talán tudunk segíteni neked. Bár ha csak nagy általánosságban nézzük a kettőt, akkor én a helyedben maradnék az elsőnél. Többrétű, sok minden lehet belőled, és minden rajtad múlik, hogy mennyire akarod és mennyire szereted csinálni. Ezt a rendészeti ágról nem tudom elmondani. Én a rendészetről váltottam mérnökinfóra. Én nem bírom elviselni, hogy bármit csinálok figyelnek, megmondják mit csináljak. Nem lehet önálló gondolatod. Konkrétan egy Marionett bábu vagy. Ráadásul a legszebb az egészben, hogy soha semmi szabadidőd. Ha a pénzügyi oldalát nézzük a kettőnek, nyilván ezt is nehéz meghatározni. Viszont rendészeti ágon sem könnyű ezt meghatározni. Lehet ott is sokat keresni, de mikor? Nyugdíj előtt? :) Szerintem szedd össze a gondolataidat, hogy mi vonz téged téged jobban, illetve milyen életet szeretnél élni majd a későbbiekben.
2019. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!