Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni munka nyáron? Tapaszt...

Balatoni munka nyáron? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy a balatoni nyári melók milyenek is. Gondolok itt nyilván főképp a vendéglátásra(pincér, recepciós-nappali/éjszakai). Bérek? Szállás? Kajálás? Munka idő? Általában hány órát és hányszor kell dolgozni Balcsin nyáron vendéglátósként?:D Vendéglátós suliba jártam, 4 évet. Érettségim van és pultos szakmám így. + szakmai tantárgyakból érettségim, meg dolgoztam is már picit vendéglátásban(igaz, még csak félévet... :D éjszakai recepciósként, pincérként, pultosként, meg cukrászdában is szintén pultosként). Volt egy ismerősöm a balcsin, heti 6x12 vagy 14 vagy 16 órában, nem tudom már. Havi 400 vagy 500 ezret kapott. Szóval, a kérdésemre tudnátok írni tapasztalatokat? Munkával? Pl. szállodában, hotelben, éjszakai recepciósként, mennyire megterhelő?(3csillagosban pl.) Milyen órabérekre lehet számítani? Hány órás műszakokra? Válaszotokat előre is köszönöm szépen! Vagy esetleg más munkakörben? Pl. balatonon mennyit kereshet egy sima bolti eladó szezonkor?:D Gondolom az már nem 300-500 ezret, vagy még többet... :D

2019. jan. 31. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak oda menj ahonnan referenciákat ajánlást kapsz a többi egy tróger sunyi .
2019. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!