Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a most legjobban...

Melyik a most legjobban fizető diákmunka? Tesco, lidl, ezeknél mennyi most a nettó órabér? Vagy meki, burger? Éjszakai és délutáni munka is érdekelne.

Figyelt kérdés
Főiskola mellett szeretnék dolgozni, mindig is dolgoztam ilyen helyeken, de az elmúlt egy évben sajnos kimaradt, szeretnék vissza térni, és tudni hol járok a legjobban.

2019. febr. 1. 17:33
 1/9 anonim válasza:
Szerintem éjszaka IKEA-ban, napközben meg inkább a mekiben érdemes dolgozni.
2019. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A meki egy szar hely. Sok mekiben a közösség is rossz és a fizetés sem a legtöbb.
2019. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Diákként simán megkapod a min. ezres órabért, valahol még magasabbat is. De kérdezősködj körbe iskolaszövetkezeteknél, nem titkolják el az órabért. :D
2019. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát szerintem is iskolaszövetkezeteknél érdeklődj. :) De nekem személyes tapasztalatom, hogy a KFC-ben eléggé kihajtottak, mikor még kis diák voltam, és a csapat annyira nem volt jó. Aztán a Burger King-hez átpártoltam, ahol szintén nem volt könnyű a munka, de legalább jó volt a csapat. :)
2019. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mekiben kb. 900 a nettó órabér, este 6 után 30% délutáni pótlék, éjszakásoknak 40% pótlék. De nagyon jó mekit kell kifognod! Két helyet nem javaslok : a nyugati és a széll kálmán, nagyon szemét mindkét helyen a vezetőség.
2019. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Lidl-nél elég jó a fizu: [link]
2019. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én mekit ajánlom, főleg, hogy van sok étteremben egyfajta határ. Pl., ha 40 órát éjszakázol egy hónapban, a pótlék mellé jár még +20000 ft. 70-nél már 30000...stb.. :)
2019. máj. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sikerült azóta dönteni ? Most én is hasonló dilemmába vagyok.
2019. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi történt azóta? Ha vége ennek a vírus dolognak, ugyan ebben a helyzetben leszek.
2020. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!