Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetértetek, hogy az Audis...

Egyetértetek, hogy az Audis fizetések (mostani emelés előtti) fizetések nem is olyan kiugróan magasak?

Figyelt kérdés

Az Audiban a mostani béremelés előtt, a következő módon kerestek a termelés támogató területek:


Termeléstámogató mérnök/beszerző/logisztikus/diszpós junior szinten bruttó 452 ezer.


Ugyanezek senior szinten bruttó 603 ezer körül.


A speciális területeken, mint a motorfejlesztés, viszont az előbbi csoport senior bérét kapják már kezdőként is.



Ugyanez a bérszint Budapesten is könnyen elérhető.


Én 5 éve, teljesen kezdőként, igaz megfelelő nyelvtudással kerestem bruttó 400 ezer körül.


Viszont, ha a mostani emelést nézzük, akkor azok a fizetések már Budapesten nehezen elérhetőek.


2019. febr. 2. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kovettem reszletesen, de a mostani emeles szerintem inkabb a gyari munkasoknak szolt.
2019. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Junior mérnök bruttó 450. Én építőiparban mérnökként 3 éve bruttó 250-ep kezdtem... szóval minden viszonyítás kérdése.
2019. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!