Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németország középnyugati...

Németország középnyugati tartományában mennyit kereshet egy kezdő mérnök?

Figyelt kérdés

Kevés esélyét látom arra, hogy valaki innen tudni fogja de leginkább Frankfurt és kb. 60 km-es vonzáskörzete az ami érdekelne elsősorban.

Nulla német nyelvtudással, társalgási szintű angollal, gépész BSc diplomával reális fizetés lenne ha keresnék építőipari céget és kb. 2000 euró nettó körüli összeget kérnék autocad és kis revit tudással cadmonkey ként az első körökben úgy, hogy mellette céghez német nyelvtanárt igényelnék? Mesterdiplomával lehet egy picivel többet kérni?


2019. febr. 4. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

0 német nyelvtudással szerintem nem fognak komolyan venni.

A fizetési igényt pedig bruttóban kell megadni.

Viszont mérnökökből hiány van. Tehát hajts először a németre és utána hajrá.

2019. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, azt hallottam, hogy bruttóban kell megadni az igényt, ill. az adózás is kicsit másképpen van, mint itthon. Lehet vannak cégek ahova lehet kérni német nyelvtanárt is, ha látják elég komolyan gondolom és elhivatott vagyok.
2019. febr. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!