Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves fiú vagyok, elkezdtem...

16 éves fiú vagyok, elkezdtem ráparázni a jövőmre. Olyan munkát szeretnék Ahol állatokat kell foglalkoznom. Az álmom az állatorvos lenne, de az nem tudok elég jól és ahogy ismerem magam nem is fogok. Tudtok ajánlani munkákat?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amivel elég jól keresek nem csak pluszbevételneki jó.

2019. febr. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól keresni nem fogsz velük!


Vadász, preparátor, állatorvosi asszisztens, sintér, állattenyésztő, zsoké, lókupec,...


Amivel jól keresel, főleg külföldön és állatos, az a hentes.

2019. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Rengeteg lehetőséged van.Állatorvosi asszisztens,állattenyésztő,állatkerti gondozó és még sorolhatnám.


Az én álmom is az állatorvosi és én nekem az is maradt a terv.Jelenleg egy olyan suliba vagyok ahol úgy végzek majd,hogy állatorvosi asszisztens.Innen egyenes út van az állatorvosira.


Szerintem ne add fel.


Állattenyésztőként is nagyon jól lehet keresni.Ha ügyes vagy és érted a dolgot.Természetesen itt nem tengerimalac tenyésztésre gondolok,hanem gazdasági állatokra.

2019. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre felejtsd el a pénzt, tanulj ezerrel, és meglesz az az állatorvosi!

Hajrá!

2019. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hentes, sintér,
2019. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha allatorvos leszel, akkor sem jon a penz addig, amig nem maganpraxisban csinalod. Ha penz kell felejtsd el, nagyon sokara fog visszajonni a beleolt ido es penz (evtizedek). A tenyesztessel jol tudsz keresni mint irtak, de ahhoz is toke kell es ismeretek.
2019. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!