Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balaton ÉJSZAKAI RECEPCIÓS?...

Balaton ÉJSZAKAI RECEPCIÓS? 12 órában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne engem, hogy balatonon éjszakai recepción vannak olyan helyek, ahol KETTEN(2!!!!!) dolgoznak egyszerre? Gondolok itt a legalább 3 csillagos szállodákra. Ott azért már csak lehet akkora forgalom, hogy talán nem árthat 2 ember. Vagy hogy tudjátok/tapasztalatok? Ti, akik dolgoztatok balatonon hotelben nyáron, és szállók? Voltatok olyan helyen, ahol 2 recepciós volt nappal is, meg este is? Köszi a válaszotokat előre is! Még a bérekről tudtok valamit 12 óra éjszakában mennyit adhatnak kb? 1000ft nettó? 1500? esetleg 2000? Köszi előre is :) (ahol én dolgoztam 600ft/óra volt a nettó, hát ettől tuti jobb...:D főleg hogy szállást is adnának és ételt is válószínűleg). LÉGYSZÍVES, értelmes válaszokat, és bocsi a fogalmazásért. (nálunk úgy volt 2 nappali recepciós, éjszakain 1, bár nyilván nem balcsis forgalom volt:D).

2019. febr. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
3 csillagos szállodában biztosan nincsenek ketten. Eleve nem is kellene recepciós 3-4 csillagos szállodában. Mikor 5 csillagban melóztam ott úgy volt 2 ember éjszaka, hogy egyik a recepción a másik a londiner pultban.
2019. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, értem, köszönöm :) Kár akkor! Nyáron mit érheti meg balatonnál dolgozni(vendéglátáson kívül, ami hasonló jól keres mint a vendéglátás nyáron balcsinál)? Gondolom egyébként akkor éjszakai portás sem kell 2 sehova sem :D Hajaj xd
2019. febr. 9. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs én Ausztriában dolgozom.
2019. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly 650 óránként ajánlottak Győrben...
2019. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!