Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közigazgatásban mikorra...

A közigazgatásban mikorra várható a létszámstop feloldása? Igaz az, hogy lesz egy újabb leépítési hullám?

Figyelt kérdés
Egyáltalán minek küldenek el embereket, ha utána rossz híre terjed a munkáltatónak?

2019. febr. 9. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy az államot érdekli, hogy milyen híre van a hivatalainak?
2019. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Államot biztos, hogy nem, de egy kisebb megyeszékhely Kincstárának szívás, ha kirúgtak 20 embert és abból minimum 15 azt terjeszti, hogy “ ez a hely egy rakás sz@r, oda ne menj dolgozni, ha jót akarsz, stb.” ... , természetesen, majd ha hamarosan feloldódik a létszámstop. Sőt, az ottmaradt emberek is ellenjavallhatják az újbóli jelentkezéseket...
2019. febr. 9. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg az a problémájuk, hogy túl sokan akarnak oda menni így is, akiket fizetni kell. Mindig is mentek elegen a közigbe, pláne akiket máshova nem vettek fel. Te is itt kérdezgetsz, hogy mikor lesz már vége a stopnak. Látod, te is mennél. Nem féltem őket :P
2019. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így igaz, mennék hát, mégha magamnak is nehezen vallom be. Arról nem beszélve, hogy érdekel is ott valaki...
2019. febr. 9. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Jo fizetesert semmit csinalni mindenki szeret, en is ezt csinalom.
2019. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Áprilisig 1ig van stop, utána pedig vagy feloldják, vagy meghosszabbítják.Utóbbi esélyesebb.
2019. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. febr. 10. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jo fizetesert semmit csinalni mindenki szeret, en is ezt csinalom."


Érdekes, egyetemen tanszéki mérnökként én pont az ellenkezőjét tapasztalom. A fizetés minimálbér, nem nevezném jónak!


Véleményem szerint nem a semmittevés a feladatköröm :)

Hetente 2 napot vagyok reggel 7.20-tól este 19-ig, 2 napot 16-ig, illetve pénteken 12-ig, a 20 órányi előadás/hét + 2 óra konzultáció + előkészületek + 3 szakdolgozatos + projektek, stb.

2019. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Jo fizetesert semmit csinalni mindenki szeret, en is ezt csinalom"


Én is ezt tapasztalom, csak fordítva.


Versenyszférában a hónap egy részében volt annyi munkám, hogy kitöltötte a napi 8 órát, egy részében pedig "fagyizni" jártam, mindezért annyit kerestem, hogy tudtam lakást venni. Túlórát nem ismertem, és a gyomorgörcsöt sem.


Közigazgatásban megőszültem, nem keresek annyival többet, és belefulladunk a melóba.


Na erre varrjál gombot! :)


Nem várok kritikát, nem azért írtam le, csak azért, hogy lásd a másik oldalát is az éremnek.

2019. márc. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!