Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodai dajkának mennyi a...

Óvodai dajkának mennyi a kézhez kapott, nettó fizetése pótlékokkal együtt és Miskolcon hogy járnak dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A fizut nem tudom, de általában busszal/villamossal vagy autóval járnak dolgozni. Ha valaki közel lakik akkor mehet gyalog is vagy esetleg biciklivel.
2019. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minimálbér
2019. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi munkaidőre gondoltam😑
2019. febr. 10. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

"Óvodai dajkának mennyi a kézhez kapott, nettó fizetése"


Megkérdezed hogy mennyit keresnek, megmondják, majd kiakadsz hogy te nem is erre voltál kíváncsi :D

2019. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Normalis valaszokat kerek a fizetes realis, de a munkaidore gondoltam a hogy jarnak dolgozni reszben nem a szellemes gyalog, busszal v kocsival valaszra 😑ha erdemben nem szolsz hozza, valaszolj mas kerdeshez, koszi.


Meg mindig varom azok valaszat, akik megmondjak, milyen munkarendben jarnak dolgozni😊

2019. febr. 10. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
195 ezer Ft a bruttó átlagbérük, gyakorlatilag a garantált bérminimumot kapják meg. Ez nettóban mindenféle kedvezmény nélkül 129 ezer Ft.
2019. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 13. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!