Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri nyitni minőségügyi...

Megéri nyitni minőségügyi tanácsadó irodát?

Figyelt kérdés
Főképp arra gondoltam, hogy a kisebb cégek igénybe vennének ilyen szolgáltatás, hogy hatósági audit előtt valaki elmondja nekik, mit hogy kellene csinálni.

2019. febr. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
HACCP?
2019. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam.
2019. febr. 10. 21:01
 3/6 Bak Norbert ***** válasza:

Már elég sok van és hálózatban működnek. Ahol meg egyszer volt valaki ügyfél az nem változtat szerintem ( legalábbis én így vagyok vele több egységgel).


Emellett ugye nem csak elmondani, hanem elkészíteni igazolni és évente felülvizsgálni is kell, és nem csak haccp, hanem kémiai, munkahelyi kockázat , képzési anyag, anyaghányad kalkuláció, címkézés, stb is kell a haccpn felül. Ezt megint egy helyről, csomagban kedvezménnyel érdemesebb megrendelni.

2019. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Észak-Nyugat Magyarországi régió lenne a cél. Szerintem ezen a környéken viszonylag kevés ilyen cég van. Nem kizárolag tanácsadásról, hanem komplex szolgáltatás nyújtásról lenne a terv.

Persze ezek, csak jövőbeli elképzelések.

Biomérnök alapdiplomával rendelkezem, és MSC-re a minőségbiztosítási mérnököt választottam, hamarosan végezni fogok. Ezért szeretném megkérdezni, hogy mennyire müködőképes az elképzelés, érdemes időt és energiát fektetni bele?

2019. febr. 10. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Friss diplomával és kapcsolatrendszer nélkül nem, de vannak cégek, akik foglalkoztatnak gyakornokként pályakezdőket, annál a cégnél, ahová én dolgozom be van gyakornoki program.
2019. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AMúgy nem akarlak elkeseríteni, de elég telített a piac
2019. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!