Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadják a személy és...

Elfogadják a személy és vagyonőr képzésről az oklevelet Angliában?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el ezt a tanfolyamot és ha megcsináltam, akkor ezt a papírt Angliában is elfogják fogadni, ha elakarnek benne helyezkedni? Vagy ott kulon megint elkene ismet vegeznem? Plusz igye Brexit utan sem tudom hogy mi fog valtozni.

Van egy csoporttársam, ő németben tartózkodik es amint ezt megcsinalta, megy is vissza dolgozni benne.


23/F



2019. febr. 13. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elfogadni. Különbözeti vizsgát kell majd tenni. Brexit után sok változás lesz, de ezeket magad is elolvashatod a neten. Csak azoknak nem lesz változás akik bizonyítottan több mint 5 éve kint élnek. Engem nem érint, én 11 éve élek kint.
2019. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel ott 5 vagy 6 szintje van, feladatkörökre bontva.

Pl.: monitoros, értékszállító, testőr,...

És ahogy az első írta, a Brexit után meg tényleg a fene tudja.

2019. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Különbözeti vizsga azt jelenti, hogy az itteni angol szabályoknak megfelelően kell egy tanfolyamon részt venni, és vizsgázni. Kicsit másképp működik itt a vagyonőri képzés mint otthon. Ahogy a második írta szétdarabolják a vagyonőri képzést. Külön vannak. Be kell fizetned a tanfolyam árát, ezért elmész oktatásra, majd kifizeted a vizsga árát, és sikeres vizsga után lesz engedélyed, hogy vagyonőri állást kapj.
2019. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget!


Egyebkent azt hol tudom megnezni, hogy milyen itthon szerzett papirokat, fogadnak el kint?

2019. febr. 14. 08:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja valaki esetleg?
2019. febr. 15. 16:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. márc. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!