Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol nyelvű telefonos állásin...

Angol nyelvű telefonos állásinterjú kèrdések?

Figyelt kérdés
Nem az egèsz telefonos interjú lesz angol, de jelezte az interjúztató, hogy tesztelik az angolomat majd. Milyen jellegű kérdésekre készüljek, ha az elvárt szint alapfok/társalgási? Köszi előre is!
2019. febr. 15. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű az egész, a lényeg, hogy te irányítsd a beszélgetést. Emlékszem engem is felhívtak anno, hogy leteszteljék a német nyelvtudásom, a gyerek aki tesztelte dadogott nekem a telefonba :D A2-B1 szint körül lehetett. Nevetséges volt az egész társalgás.
2019. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég nehéz előre megjósolni. De nem más, mint egy élő interjú. Általában a szokásos dolgokat kérdezik, mondd el az életrajzodat, miért érdekel az állás, ilyenek. Egyszer tőlem megkérdezték hogy mit csináltam tegnap, egészen meglepődtem, mert erre a kérdésre egyáltalán nem számítottam. De azt mondták, hogy ezzel tesztelték, hogy bemagoltam-e a válaszokat, vagy valóban tudok-e angolul.
2019. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. febr. 16. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!