Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40 éves kor felett munkát...

40 éves kor felett munkát találni, munkahelyet váltani, esetleg karriert váltani? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevés az infó!


- Lakhely?

- Anyagi tartalékok?

- Szakma, nyelv, diploma?

- Nemed?

- Család?

- Hitelek?

- Fizikai és mentális egészség?

- + dolgok? (Kapcsolatok, speciális képesítések, fullos külső,...)

2019. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés, ezek mind számítanak. Azért nem írtam részleteket, mert mások története érdekel. Én személy szerint nehéznek találom, több diplomával, nyelvtudással, tűrhető anyagi háttérrel, de egy elég rossz lehetőségekkel bíró városban (kevés a munkalehetőség), külföldi ambíciók nélkül (bátorság hiánya), nem a legfényesebb szakmai tapasztalattal, és a család is köt, így nem egyszerű a költözés. De tegyük fel, hogy mindenkinek vannak előnyösebb és hátrányosabb tényezői az általad említettek közül, szóval összességében egy átlagos helyzetben lévő embernél önmagában ez a kor mennyire alkalmas a karrierváltásra vagy csak egy egyszerű munkahely váltásra? Többen vannak azok, akik nehézségekbe ütköztek?
2019. márc. 22. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak, nekem már 36 évesen is azt mondták álláskeresőkön hogy nem szívesen alkalmaznak sőt egyáltalán mert mindenhova húszéveseket keresnek..


43f

2019. márc. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyíltan megmondták, hogy a kor hátrány? Nem tudom, mi a rosszabb, ha meg is mondják, vagy ha nem mondják, csak sejted. Könyörgöm, 65 év körüli nyugdíjkorhatár mellett még a java hátravan a munkának. Szörnyű, hogy a 40-esek már senkinek sem kellenek.
2019. márc. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!