Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetseges ovodaba...

Hogy lehetseges ovodaba mindenfele tovabbtanulas nelkul egyszem erettsegivel dajkakent elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Tobb ismerosom mondta, hogy nekik csak erettsegijuk van es dajkakent dolgoznak. Itt Budapesten. Hogy lehetseges ez? Nekem minden vagyam volt, hogy ovodaban dolgozhassak akar ovonokent akar dajkakent. Viszont eleg rosszul keresnek es ez az ami engem visszatart, hogy tovabb tanuljak. A dajkaknak mennyi atlagosan a fizetese?

Imadok gyerekekkel foglalkozni es altalaban jol kijovok veluk. Erettsegihez kellett az 50 ora kozossegi szolgalatban valo reszvetel, en ovodaba mentem es ott toltottem 50 orat. Imadtam. Szoval csak ennyi kis tapasztalatom van ovodaban. Anyukam is dajka, regebben sokat jartam be hozza es mar akkor imadtam.



2019. febr. 20. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Hivatalosan van ilyen OKJ, de akiket én ismerek (3 nő), egyiknek sincs ilyen. Minek? Max. ha valahol nagyon szívóznak a véranyák.
2019. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!