Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan, hogy az új...

Létezik olyan, hogy az új munkáltató nem képes megvárni a felmondási idő végét?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne szerinted?
2019. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van
2019. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Két dolog lehet.

Vagy azonnal kell nekik ember, nem árulnak zsákbamacskát, meg is mondják, hogy csak olyan jöhet szóba, aki azonnal kezdeni tud. Ilyen helyen előnnyel indul, aki éppen nem dolgozik, mert munkáltatónként bennem ellenérzést váltana ki, ha valaki úgy fogadja el az állást, hogy máshol még kötelezettsége van, de "megoldja" (kamu táppénz és társai). Ilyen alkalmazott nem kellene.


A másik, hogy megmondod, neked van x nap felmondási időd, de nem képes megvárni. Itt meg a munkáltató nem kellene, mert vagy nem ismeri a jogszabályt, vagy igen, de nem érdekli. NA, az ilyent messziről kerüld el.

2019. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én is kaptam egy jó ajánlatot egy cégtől, de mikor megmondtam, hogy 90 nap a felmondási időm, ők megmondták, hogy ennyit nem várnak rám.

2019. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!