Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fürge diáknál regisztralni...

Fürge diáknál regisztralni hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnek csatlakozni a furge diak csapatához, de nem tudom pontosan ezt hogyan kell, mi ennek a menete.. Hallottam mar olyat is, h regisztralni kell valahol a neten, meg egészségügyi kiskonyv/uzemorvos, szemelyesen is be kell menni valahova intezkedni...


Bocsi, lehet hulye kerdes es nem a legmegfelelobb helyen kerdezem meg, a googlen is probaltam keresni de igazabol nem sok hasznos infoval szolgalt.


Tehat van itt barki aki furge diakos (volt) es leirná nekem ennek a menetét, meg hogy hogyan lehet ott majd munkat vallalni stb stb?


Minden info erdekelne koszonom!



2019. febr. 24. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az irodájukba személyesen és ott mindent elmondanak.
2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elobb nem regisztralnom kell valami internetes oldalon?
2019. febr. 24. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell előre regisztrálni, mehetsz nyugodtan!
2019. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi:))
2019. febr. 24. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemész, és ott regisztrálsz. Üzemorvoshoz csak akkor kell majd menned, ha konkrét munkát kapsz. Amíg csak regisztrálsz, addig nem kell.
2019. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!