Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior kontrolleri pozícióban...

Junior kontrolleri pozícióban Budapesten mennyi a reális fizetési igény az én esetemben?

Figyelt kérdés

Nem tudok linkelni konkrét álláshirdetést, igazából arra lennék kíváncsi, hogy angol és német aktív nyelvtudással, 2 év könyvelői tapasztalattal és 3 év logisztikai (beszerzői) tapasztalattal, gazdasági végzettséggel mennyit kérhetnék Pesten?

Senior vagy sima kontrolleri poziknál kérnek konkrét kontrolleri tapasztalatot a legtöbb esetben (ami nekem nincs meg sajnos), ezért gondoltam juniori szintet megpályázni és aztán onnan feljebb kúszni a ranglétrán idővel.

Most egyébként bruttó 500-at kapok + béren kívüli juttatások, ennél meg nem lenne jó kevesebbet kapni.


2019. febr. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ennél kevesebb a reális, 400-450
2019. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha konkrét kontrolleri tapasztalatom lenne, akkor reális lenne a bruttó 500, vagy még akkor se? (Csak kíváncsi vagyok)
2019. febr. 26. 06:36
 3/6 A kérdező kommentje:

Végül bruttó 450-500 között kértem és behívtak interjúra :)

Persze ez még nem jelent semmit, én is tudom.

2019. márc. 3. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:

ha valakit érdekel, kaptam ajánlatot. Bruttó 470 ezer forintot ajánlanak, cafeteriát (évi 400 ezer a keret), 13. havi fizetést.


Német multiról van szó gyébként.


Tehát az első válaszolónak abban igaza volt, hogy kevesebb a reális mint amit eddig kerestem.

2019. márc. 25. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Végül elvállaltad az állást? :) Tapasztalat nélkül valóban ennyi a reális, én is hasonló ajánlatot kaptam.
2019. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, végül el. Igaz, hogy picivel kevesebb a fizu, de remélem azért, hogy 2-3 év múlva jóval több lesz, mint amennyit a volt helyemen kerestem volna később.

2019. ápr. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!