Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balaton nyáron meló? Fizetések?

Balaton nyáron meló? Fizetések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Balatonon nyáron csak vendéglátásban éri meg dolgozni, gondolom én. Ez így is van? Valószínűleg igen. Na már most, a pincérek elég jól keresnek, ahogy hallottam. Heti 6x12 órában megkapják sokan a 100-125 ezer forintot is! Ami szerintem egész jó itthon, Magyarországon. Ez reális? Havi 400-500 ezer ft Balatonon, pincérként, heti 6x12 órában? Vagy 7x12 órában inkább?:( Illetve, hogy recepciósoknak milyen fizetésük lehet balatonon? Éjszakaira gondolok, pl. este 7-től reggel 7-ig, vagy 6-tól 6-ig :) Vacsinál besegítenék, ha olyan lenne a hotel, vagy csak recepción lennék is italoztatnék. Vagy mit érné meg dolgozni nyáron, és hol? 19 évesen, friss érettségivel. Köszi előre is a válaszokat :) Budapest esetleg? Vagy vidéki város, ahol jók a fizetések, és kiadások sem sokba vannak?(albérletre gondolok főképp, nem kell kiadásba beleszámolni hogy alkesz vagyok, mert egyáltalán nem is iszok..:D, meg sokat sem eszek, szóval albin van a hangsúly.:D). Köszi előre is tényleg :)

2019. febr. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ha annyira megérné ott dolgozni akkor nem lenne hiány és tolonganának az emberek a munkárt.

A bérek hamisak, kamu az összes adat, illetve ha leosztod a ledolgozott óraszámokkal akkor már nem is hangzik jól egyik sem. Szarrá dolgoztatnak, nincs semmi szünet, pihenőidő, ettől teljesen kikészül az ember. Sok helyen azt olvastam, hogy akik voltak is ilyen munkakörben soha nem kívánkoznak vissza, mert egyszerűen embertelen.

Egy ember 3-4 másik munkáját is végzi és ugyanazért a pénzért.

Persze ha fiatal vagy és nem számít semmi csak a pénz akkor vágj bele nyugodtan!

2019. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj ki Ausztriába, szállodáknál megkeresed a nettó 450-et normális munkakörülmények között (az osztrák kevésbé mer ügyeskedni a szigorúbb előírások miatt) + ingyen szállás és kaja.
2019. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"az osztrák kevésbé mer ügyeskedni a szigorúbb előírások miatt"


Nekem más a saját tapasztalatom.

2019. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudni kell németül és megemlíteni az Arbeitkammert, attól félnek, mint ördög a szenteltvíztől. :P
2019. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dolgoztam Hajdúszoboszlón a Matyas Kiraly sétányon, ugyanaz a helyzet.

Szünet nélkul dolgoztattak 10-16órát 6nap/hét , a fizetésrõl, bejelentésrõl jobb ha nem is beszélek. Ott próbáltak atverni ahol lehet . A megbeszélt fizut minél késõbb próbálták ideadni es persze ha lehet kevesebbet a megbeszéltnél.

Sajnos azon a környéken ez a menõ, hogy minél jobban húzd le a dolgozókat. Remélem hamarosan nem lesz kit átverni.

2019. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 donne válasza:
Szerintem át sem gondoltad , hogy mi az, reggeltől , estig talpalni, szaldni,max pisilni meg leülni egyszer kajálni, amit 3x hagysz ott , mert jön a vendég..abból heti 3 nap és aki nem extra energikus kb kipurcan, haszar a cipőd, vízhólyagon fogsz táncolni, ha túl zárt lábgombád lesz, ha a cipőd komfortos, akkor jön a térd és lábfájás, ha nem erős a kezed és ujjaid lehet első napokban görcsberándulnak...heti 6 v 7ből 7 napot dolgozni, sztem a szezont ha letufod, spórolhatsz az orvosokra, vagy a temetésedre....
2019. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!