Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büfészakos diplomával, szo-szo...

Büfészakos diplomával, szo-szo angoltudással és épp tanulok - mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés

Felmondtam, mert már nem bírtam tovább.

Iszonyú monoton munkák, semmi továbblépési lehetőség, semmi fejlődési lehetőség. Még emailezni is alig kellett, vagy a többi részleggel kommunikálni, az Excelben még függvényeket se használtunk, az angolt se kellett használnom.


Előny lehet az adminisztrátori tapasztalatom. Alap függvények mennek. Az angollal foglalkozom, hogy ne legyen passzív.


Hátrányt jelent, hogy éppen tanulok - de még hónapok, mire azzal el tudnék helyezkedni.


2019. febr. 28. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ne mondd meg, hogy tanulsz. Majd csúszókkal, szabival, táppénzzel megoldod.

Az adminisztrátori tapasztalatot mindenképp érdemes felturbózni az önéletrajzban, ráérő idődben meg angolozz meg tanuld az Excelt.

2019. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az angolozás alap, adminisztrátori tapasztalat beírva és szerintem egész jól.

Az angolozással az a gond, hogy beszélgetni is kellene... :/


A suli hétvégén van.

2019. márc. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!