Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Joghallgatókat keresnek...

Joghallgatókat keresnek gyakornoknak?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen feladatokat bíznak rá?

2019. febr. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kávéfőzés, kajahordás, ügyvédúr számára személyes szolgáltatások (a csinosabb lányoknak), na meg beadványok szerkesztése, kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal, stb.
2019. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát első te elég szar helyen voltál akkor vagy csak sztereotíp dolgokat hallottál. Én gyakornokkén max magamnak főzök kávét. Egyébként meg szerződés tervezeteket írok, összerakom az ügyvéd következő hetét, e-mailezek, telefonálok, beadványokat szerkesztek stb. Én szeretem csinálni és még csak nem is az attraktív lányok közé tartozom, mert fiú vagyok. Akinek dolgozom az is férfi és felesége is van szóval nem azon múlik, amire gondolsz :D
2019. márc. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hányadik félévben vagy? Mióta és heti mennyit dolgozol ott? Vidéki vagy pesti irodában? Mennyi a fezetésed kb.? :)
2019. márc. 3. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a harmadik évem. Budapesti egyetem, budapesti iroda. A fizetésemet meg megtartom magamnak :D
2019. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy heti 20-25 óra mostanában. Nyáron kezdtem, akkor olyan napi 6-8 óra volt de most tekintettel arra, hogy újra suli van már csak napi 2-4 órában vagyok ott, kivéve pénteken, akkor többet mert nincs óram.
2019. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok helyre keresnek, legtöbbször kis ügyvédi irodák, kevés pénzért, ahol szaerződéseket kell írni meg hivatalokba rohangálni. Nagy ritkán nagyobb, nemzetközi ügyvédi irodák is keresnek gyakornokot meg cégek is jogi osztályára is, de oda kb. lehetetlen megfelelni...
2019. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!