Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy 10 éves gazdasági...

Van egy 10 éves gazdasági diplomám, amiben nem dolgoztam, és egy pár éves anyagmérnöki, az anyagmérnökivel dolgozok. Mennék másik helyre, mit mondjak állásinterjún, hogy miért nem használtam a gazdaságit?

Figyelt kérdés
Azért nem használtam, mert mire elvégeztem, beleutáltam a sok számolásba, könyvelés, pénzügy, adóváltozások, stb. stb. és elég nehezen is végeztem el, nagyon nehezen. De ezt így nem mondhatom, hogy beleutáltam abba, amit 5 évig tanultam. Gondoltam, hogy kihagyom, de akkor mivel töltöttem el 5 évet?

2019. febr. 28. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan attól tartasz, hogy negatívan értékelik, hogy az anyagmérnöki munkád mellett gazdasági diplomád is van? Senki nem fogja megkérdezni, miért nem használtad. Miért kellene mindegyik végzettségednek megfelelő munkát végezned? Elvégeztél több mindent, és abból neked egyelőre az anyagmérnöki tetszik legjobban.
2019. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Mert közben pályát váltottál. Ennyi. Kétlem, hogy ez fogja elsősorban érdekelni.
2019. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Büdös életben nem kérdezték meg miért nem tanítottam sose a tanári diplomámmal
2019. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok. Nyilván minden helyzet más, korábban érdekelt, aztán már nem.
2019. márc. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!