Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a bizonyos online pénzkeres...

Ez a bizonyos online pénzkeresés kérdőívek kitöltésével mennyire valóságos?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy tényleg fizet-e, és ha igen akkor mennyit, vagy ez hogy működik, esetleg valaki kipróbálta már?
2019. márc. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kereshetsz vele kb havi 120ft-t
2019. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát abból bevásárolni se mennék el, nem pl. nyaralniXDDDDDDD,

Csak kíváncsi voltam rá

2019. márc. 1. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kb annyira tartom valóságosnak amennyire annak hangzik...
2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak amik fizetnek. Aprópénzt. Ahogy előttem már megírták.
2019. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb másfél év termése 2-szer 1500 Ft a Mobrog-tól és 7400 Ft a JTN paneltől. Van egy minimum összeg, amit el kell érned, akkor fizetnek ki, de nagyon lassan jön össze.
2019. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne számíts sok pénzre, egy jobb oldallal havonta 1000-2000 forinthoz tudsz jutni, de már ez is több mint a semmi.

Kipróbáltam már pár oldalt, sajnos egy csomó köztük nem megbízható, vagy nem küld rendszeresen kérdőíveket. Ha érdekelnek az általam jónak talált oldalak, írj privátot és írok párat.

2019. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!