Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írországban mennyire nehèz...

Írországban mennyire nehèz munkát találni pl. vendéglátásban?

Figyelt kérdés

A PPS számhoz hogy lehet hozzájutni, ha a hirdetésekben már alapból feltétel? Úgy tudom nehezítettek a kiadásán.


Egy újonnan érkezőnek van esélye így elhelyezkednie?


2019. márc. 5. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ez sok mindentől függ, pl a nyelvtudásod szintje, szakmai tapasztalat, van-e referenciád, stb. Az sem mindegy, Írországon belül merre keresgélsz. A PPS valóban szigorodott, kell hizzá proof of address, azaz albi. Mistmár histel címet nem figadnak el, kell közüzemi számla, és ami nehezebb, egy szándéknyilatjozat ír munkáltatótól, hogy hajlandó Téged alkalmazni. Ezekkel együtt tudod igényelni.

Alapvetően májusban indul a szezon, munka lesz dögivel, de ugye vannak is rá sokan. A vendéglátásban fontis a nyelv, mégjobb, ha több nyelven beszélsz és van referenciád. Ha lenne még kérdésed, írj rám nyugodtan, szívesen válaszolok! Sok sikert! :)

2019. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocs a hibákért, új telefon :D
2019. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!:) Köszönöm,hogy vàlaszoltál! Írtam üzenetet.
2019. márc. 27. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!